Hakkımızda

Hakkımızda

SUHULET Turizm, Türsab (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği)' ne kayıtlı A Grubu seyahat acentası olarak 32 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Bursa'da bulunan Merkez ofisimiz ile yeniliklere öncülük eden profesyonel ekip ve enerjisiyle, tatil planınızı hem ekonominize uygun hale getiriyor hem de tatil hazzını en üst düzeyde yaşamanızı hedefliyoruz.

 

Suhulet Tur olarak Tatil Hayallerinizi Gerçeğe ve Unutamayacağınız Anılara Dönüştürüyoruz...

 

Suhulet Tur Türkiye’de başta siz değerli misafirlerimize özel kültür turları organize eden önemli tur operatörlerinden biridir. Bu profesyonelliği ile, Yurt içi Kültür Turları, Günübirlik Turlar, Yurt dışı Turları, Transfer Hizmet, Yurt içi Oteller, Toplantı ve Seminer organizasyonlarından kişiye özel münferit tatillere kadar birçok konuda sizlere hizmet vermektedir. Değişen şartları ve trendleri takip eden, müşteri odaklı, kendiyle yarış halinde olan firmamız müşterilerine daima yeni hizmetler sunmaya çalışmaktadır.

 

Güvenilir, çözüm odaklı, kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi ve emin adımlarla ilerleyen markamızın sırrı başarının ayrıntıda gizli olduğuna inanmasıdır.

 

Amacımız

 

Suhulet Tur olarak amacımız, kuruluşumuzdan şu zamanımıza kadar tatilinizi keyfe dönüştürmeyi amaç edinmiş, kaliteden ödün vermeden, dürüst tatil anlayışı ve ucuz tatil fırsatlarını misafirlerine; avantajlı fiyatlarla, maksimum güven kalite anlayışı, uygun fiyat politikası ve misafirlerimize sunmayı hedef edinmiştir. Tecrübeli ve donanımlı müşteri hizmetleri kadrosu ve uzman seyahat danışmanları ile vizyonunu her geçen gün geliştiren ekibimiz ihtiyacınız olan tüm tatil fırsatlarını size en uygun fiyatlarla ve farklı alternatiflerle sunmayı amaç edinmiştir.

Anadolu'nun ve Dünya'nın keşfedilmeyi bekleyen noktalarına en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Misafirlerimizin konfor ve güvenliğini sağlayan güncel kendi araç filomuz, bölgeye hakim kaptan, rehberlerimiz ve otellerimiz sayesinde sizlere hep en iyi hizmeti sağlıyoruz. Hoşgörülü ve çözüm odaklı yaklaşımımız ile siz değerli misafirlerimizin yanında en büyük destekçiniz olmayı hedefliyoruz. 
 

Suhulet Tur ile Gezmek

 Ayrıcalıktır.